Bulevar mučenika Martina Birola Yıldırıma otvoren je za upotrebu s mostom Novi Melet

sehit birol yildirim bulevar s otvorenim novim mostom melet
sehit birol yildirim bulevar s otvorenim novim mostom melet

Svečanost je otvorila Bulevar mučenika Birol Yıldırım, koji je korišten kao alternativa obilaznici s mostom Novi Melet, a koji se kao alternativa crnomorskom obalnom putu na rijeci Melet prvi put u Orduu otvorila od strane metropolitanske općine Ordu.


Polazeći od novog mjesta autobusne stanice, trasa od 5 km, koja se nalazi na industrijskom području općine Karapınar i prekrivena je vrućim asfaltom od mosta Yeni Melet do raskrižja Kayabaşı, postala je alternativna cesta autocesti, kao i gustoća prometa u regiji.

"NASTAVLJAMO DA BORIMO GRAD"

Rekavši da Ordu poduzima čvrste korake ka postajanju gradskim brendom, gradonačelnik Ordua Dr. Mehmet Hilmi Güler je rekao, „Danas našem Ordu donosimo dva prekrasna djela. Jedan od njih je i most Novi Melet, dugačak 236 metara. Ovaj će most biti novo plovilo Ordu, opustit će naš promet. Imali smo ključnu ulogu u donošenju kalendara prednjim dijelom na ovom mostu, koji se planira donijeti u naš grad na drugi datum. Želim zahvaliti autocestama koje su ovu uslugu dovele u naš grad u roku od dva mjeseca. To pokazuje snagu naše države. Tada smo otvorili lijepi bulevar. Kao građani Kadirşinasa imenovali smo ime našeg mučenika Birola Yıldırıma koji je žrtvovao svoju krv i život za ovu zemlju na ovaj bulevar. Neka put od 2 km bude koristan našim građanima. Približni trošak dviju investicija je 5 milijuna TL. I dalje poduzimamo hrabre i odlučne korake. Našem gradu želimo dodati mnogo lijepih djela. Na putu smo da postanemo brend grad. U tom je smislu jedan od najvažnijih poslova bio rješavanje prometnog problema. Ovim korakom će nam promet biti ugodniji. Pomislimo na još jedan most na kojem se Melet susreće s morem. Mi to također planiramo. Ordu će biti grad koji je poznat i po svojim mostovima. Melet će biti prekrasno životno središte. Kad to shvatimo, naša će vojska postati puno ljepša u turizmu i industriji. "

"ČESTITAM NAŠEM GLAVNOM OPĆINI METROPOLITANA"

Načelnik Gradske općine Ordu Guverner Ordu Seddar Yavuz, koji je započeo svoj govor, zahvalivši Mehmetu Hilmi Güler, rekao je: „Želio bih zahvaliti našem metropolitanskom gradonačelniku na njegovom radu i čestitati mu. Kad se most Cevizdere srušio zbog katastrofe u proteklim godinama, vidjeli smo da nemamo drugi način. Važno je ne prijeći most. Ne daj Bože, važnost ovih ulaganja u smislu strateške, sigurnosti i prometa postaje očiglednija u sličnim situacijama. Stoga je ulaganja potrebno posmatrati s ovog aspekta. Čestitam našoj regionalnoj direkciji za autoceste i metropolitanskom gradonačelniku i želim da ulaganja budu od koristi našoj provinciji. "

Nakon govora, dvije investicije pokrajinskog muftije Mürsel Öztürk službeno su otvorene za službu nakon što je protokol presjekao uvodnu vrpcu.

Ovaj dijaprojekciju zahtijeva JavaScript.


Traži vijesti o željeznicama

Budite prvi koji će komentirati

Yorumlar