Naputak ministra za novi ulazak na autocestu Sakarya i dvostruki put

Naputak ministra za novi ulazak na autocestu Sakarya i dvostruki put
Sakarya Novi ulazak na autocestu i dvostruki put

Dijeleći dobre vijesti za novi ulazak na autocestu i dvostruki put koji će se dovesti u Sakaryu, predsjednik Ekrem Yüce je rekao: „Dobili smo dobre vijesti od našeg ministra prometa i infrastrukture, gospodina Cahita Turhana za ulaz, koji je vrlo važan za naš grad i osigurat će prijevoz do sjevernog dijela grada. Nadamo se da će se otvoriti novi ulaz na autocestu od Pekşenlera do našeg grada, a tada će se izgraditi dvostruka cesta koja će se povezati s Bulevarom 15. srpnja. "


Gradonačelnik Sakarye Ekrem Yüce podijelio je dobre vijesti o novom ulazu na autocestu koji će biti doveden u Sakaryu. Navodeći da se sastao s ministrom prometa i infrastrukture Mehmetom Cahitom Turhanom, predsjednik Ekrem Yüce je rekao: „Dobili smo dobre vijesti od našeg ministra prometa i infrastrukture, gospodina Cahita Turhana, za ulaz, koji je vrlo važan za naš grad i osigurat će prijevoz do sjevernog dijela grada. Naš ministar dao je upute osoblju za započinjanje potrebnih procedura za ulazak na autocestu. Nadamo se da će se otvoriti novi ulaz na autocestu od Pekşenlera do našeg grada, a tada će se izgraditi dvostruka cesta koja će se povezati s Bulevarom 15. srpnja. Sretno. "

Novi ulaz u grad

Izrazivši važnost razvoja za Sakaryu, predsjednik Ekrem Yüce rekao je da će projekt poduzeti Opća uprava za autoceste i rekao: „Pokrenuli smo naše inicijative za otvaranje novog ulaza u naš grad autocestom, a svoj projekt prenijeli Ministarstvu prometa i infrastrukture. Srećom, danas smo primili dobre vijesti od našeg ministra Mehmeta Cahita Turhana. Novi ulaz i izlaz bit će napravljeni u grad s dionice Pekenler na Anatolskoj magistrali. Zatim će se provesti most dugačak 6 kilometara s dvostrukim mostom između čvora Pekşenler i Yeni stadiona. Tako će prijevoz do četvrti Kaynarca, Söğütlü, Ferizli, Karasu, Kocaali biti smješten na sjeveru našeg grada i time će pozitivno utjecati na gradski promet. Želio bih zahvaliti našem ministru prometa i infrastrukture, gospodinu Mehmetu Cahitu Turhanu na podršci, i želim da novi ulazak na autocestu i dvostruki put budu korisni. "

Ovaj dijaprojekciju zahtijeva JavaScript.Traži vijesti o željeznicama

Budite prvi koji će komentirati

Yorumlar