Gradonačelnik Altay dao je izjavu o metrou Konya i drugim ulaganjima

predsjednik podzemne željeznice Altay i druge investicije dao izjavu
predsjednik podzemne željeznice Altay i druge investicije dao izjavu

Načelnik Gradske općine Konya Ugur Ibrahim Altay, sastao se s članovima tiska u Konyi kako bi napravio ocjenu dnevnog reda.

Ugur Ibrahim Altay, načelnik metropolitanske općine Konya, sastao se s predstavnicima lokalnih i nacionalnih tiskovnih organizacija u gradu i ocijenio mjesto rada. Svijet Općine Udruga supredsjedatelj od Konya i Turska je vrlo važna u smislu zastupljenosti naglašavajući predsjednika Altai, Metro Konya, Ardıçlı Toki, govorio je o ulaganju od vitalnog značaja za Konya kao novog industrijskog stranice.

Seldžuskom kongresni centar u organiziranim programima Govoreći na gradonačelnika Ugur Ibrahim Altay, ujedinjenog svijeta Saveza općina i gradova i jedinica lokalne samouprave Association (UCLG), podsjećajući izabran supredsjedatelj zadatka, bilo je izuzetno važan u smislu zastupljenosti u Turskoj i Konya rekao je.

Bili smo svjedoci ostvarenja sna u Konyi

Gradonačelnik Altay, koji je dao izjave o najnovijem stanju investicija u Konyi, rekao je da su svjedoci ostvarenja sna Konye s natječajem metroa. Na spoju ulice Fatah i ulice Kışla, 10 tisuća ljudi pored gimnastičke dvorane 30 tisuća četvornih metara pored izgradnje glavnog gradilišta počelo je davati informacije predsjedniku Altayu, „Radovi dužine 21.1 kilometara bit će prva faza stanice 22. Tender je najveće javno ulaganje u Konyi. 1 milijardi 190 milijuna eura bit će uloženo. S obzirom na to da je Konya-Ankara YHT investicija od 1 milijardi dolara, razumijemo koliko je posao važan za Konyu. Radovi su predviđeni za završetak u 4 godini. Nabavu vozila preuzela je metropolitanska općina Konya. U posljednjem razdoblju sve kupnje vozila Konye poduzeće Ministarstvo prometa i infrastrukture. "

PROMETNI ALTERNATIVNI TRI NOVE ULICE

Gradonačelnik Altay naglasio je da žele dovršiti proces što je prije moguće pružajući najmanje neugodnosti Konyi tijekom procesa izgradnje metroa i rekao: „Očekujemo i razumijevanje ljudi Konye. Jer će se za trajna rješenja pojaviti privremeni problemi. U međuvremenu, rade se na eksproprijaciji radi otvaranja tri nove ulice u Karatajima, Meramu i Seljuksu kako bi se olakšao promet. Ulica Sultana Abdulhamida Khana, Ulica Celaleddin Karatay i avenija Ismaila Ketenci bit će otvorene za stvaranje tri alternativne ulice. U 2023-u ćemo početi koristiti Konya Metro. Volio bih da će ovo već biti korisno za naš grad. "

KONYA ĆE BITI INDUSTRIJSKA Web stranica

Gradonačelnik Altay nastavio je svoj govor dijeleći važan napredak u transportu stare industrije i industrije karataja: U ovom trenutku, naš građanin 2 kante 776 podnio je preliminarni zahtjev te su određeni uvjeti plaćanja i kvadratni metar trgovina. Krajem mjeseca TOKI je počeo primati službene prijave putem banaka. Službeno su se registrirali 2 kanta za građane 473. Naš unaprijed registrirani građanin 303 nije se registrirao. Dobili su im dodatno razdoblje od 1 tjedana, a građani 100-a zatražili su još. Postotak 8 Učinjen je značajan korak kako bi se osiguralo da će cjelokupno vlasništvo nad kompanijom biti u vlasništvu Eski Sanayi i Karatay Sanayi. Nadamo se da će tamo započeti građevinski radovi na proljeće. Nadamo se da ćemo što prije izgraditi industriju koja će nositi naše majstore u budućnost

IZGRADNJA 1057 STANOVANJA U ARDIÇLI pruža vrlo brzo

Gradonačelnik Altay je izjavio da su oni proveli jedno od svojih obećanja: „U Konyi je postojao nevjerojatan zahtjev za socijalnim smještajem. Kao rezultat naših pregovora s TOKI-om, identificirani su vlasnici 1.057-ovog stambenog prostora u Ardıçlı-u. Tender je prvi put održan u Konyi u Organiziranoj industrijskoj zoni sa skupinom građana, invalida, umirovljenika, mučenika, udovica, siročadi i veterana zbog socijalnog stanovanja. Trenutno je u izgradnji rezidencija 1.057. Građevina hoda vrlo brzo. Nemamo priliku postaviti temelje za ono što radimo. Zbog velike potražnje, drugi projekt stanovanja 1.000 nastavlja se. Nadajmo se da će TOKI nastaviti s radom druge rezidencije 1.000 na području Ardıçlı. Grad se gradi sa školskim, džamijskim i društvenim područjima. Želim da ovo bude korisno za naš grad. "

PRIPREMILI SMO SVE VRSTE CEREMONIJA

Konya je ovih dana također na važnoj pripremi, naglašavajući predsjednik Altay, 746. U programima Vuslat-ove obljetničke svečanosti, Konya će ugostiti desetine tisuća posjetitelja iz cijelog svijeta, a kao Metropolitan odradili su sve vrste priprema, a ceremoniju otvaranja u prosincu 7, ministar okoliša i urbanizacije Murat, ministar kulture, turizma i turizma Mehmet Nuri Ersoy i ministar zdravstva Fahrettin Koca navodeći da će sudjelovati.

Trenutne aukcije

 1. Obavijest o natječaju: Jačanje mostova i rešetki

  Siječanj 27 @ 14: 00 - 15: 00
 2. Prijevozne karte globalno

  Siječanj 28 @ 08: 00 - Siječanj 29 @ 17: 00
 3. Osiguravanje ulaganja u željeznički sektor

  Siječanj 28 @ 08: 00 - 17: 00
 4. Obavijest o natječaju: Renoviranje cesta desne linije pomora Tatvana

  Siječanj 28 @ 09: 30 - 10: 30
 5. Obavijest o natječaju: proljetna obujmica će se kupiti

  Siječanj 28 @ 10: 30 - 11: 30

Traži vijesti o željeznicama

Budite prvi koji će komentirati

Yorumlar