Turistički autobus općine Elazığ u službi

turistički autobus općine elazig u službi
turistički autobus općine elazig u službi

Putovanje povijesti, prirode i kulture započelo je autobusom koji je općina Elazığ stavila u službu kako bi doprinijela promociji turističkih vrijednosti grada.

Gradonačelnik Elazığ Şahin Şerifoğulları obišao je grad posebno dizajniranim autobusom. Gradonačelnik Şerifoğulları zahvalio se dužnosniku tvrtke koji je autobus pripremio na pažljivom radu. Od danas će naš turistički autobus biti na usluzi domaćih i stranih turista. "

Gradonačelnik Elazığ Şahin Şerifoğulları izjavio je da je iskustvo Elazığ-ove jedinstvene povijesti, prirodnih i kulturnih vrijednosti od strane mase od velikog značaja za njih. Gradovi postoje s ovom akumulacijom i žive s tim nagomilavanjem. Uz tisuće godina iskustva, naš grad ima svoje povijesne, kulturne i prirodne ljepote i bogatstva. Poduzimamo snažne korake prema turističkom gradu sa svojim geografskim bogatstvom, povijesnom strukturom, nasljeđem nasljeđenim od civilizacija i duhom kojeg posjeduje. Iako mnoge marke imaju vrijednost, naš grad moramo korak po korak pomaknuti dalje, što na mjestu promidžbe ima nedostataka. Turistički autobus koji pružamo pomoći će nam da zatvorimo ovaj jaz.

Nastavit ćemo raditi s odlučnošću da markiramo naš grad koji je naš zajednički nazivnik i volimo njegove vrijednosti, te da napravimo korak dalje s tim vrijednostima branda. "

Trenutni željeznički natječaji

za 05

Sajam i konferencija AusRAIL Plus

Raspon 3 @ 08: 00 - Raspon 5 @ 17: 00
za 05

Svjetski željeznički festival

Raspon 3 @ 08: 00 - Raspon 5 @ 17: 00

Traži vijesti o željeznicama

Budite prvi koji će komentirati

Yorumlar