U Eskişehiru su studenti čitali knjige o tramvaju i građanima davali poklone

Studenti Eskisehira koji su čitali knjigu u tramvaju dali su građanima poklon
Studenti Eskisehira koji su čitali knjigu u tramvaju dali su građanima poklon

U okviru projekta društvene odgovornosti koji su zajedno organizirali Metropolitanska općina Eskişehir i škole Özel Çağdaş, učenici 42-a čitali su knjige o tramvajima pod sloganom "Čitanje je moderna akcija". Studenti koji žele realizirati takav projekt kako bi ljudi navikli čitati knjige u javnom prijevozu, predstavili su knjige koje su čitali putnicima koji su putovali u tramvaju s napomenama koje su stavili u njih.

Gradska općina, koja je nedavno s udrugom Furya potpisala razne projekte društvene odgovornosti u tramvajima, realizirala je još jedan projekt s privatnim suvremenim školama. N Čitanje je suvremeni čin “s motom 42 student čita knjige, bilješke napisane u knjigama koje su čitali građanima u automobilu. Studenti, koji su izjavili da čitanje knjiga osvjetljava horizont ljudi, izjavili su da ovim projektom žele ljudima pružiti naviku čitanja knjiga u javnom prijevozu.

İsmail Samur, ravnatelj znanosti privatnih suvremenih škola i Anatolijske gimnazije, izjavio je da je ponosan na svoje učenike zbog realizacije takvog projekta. Međutim, kod nas je stopa čitanja knjiga vrlo niska. Osobito u javnom prijevozu, ljudi to vrijeme mogu dobro iskoristiti s knjigom koju nose sa sobom kad idu s jednog mjesta na drugo. Također smo htjeli realizirati takav projekt društvene odgovornosti uz podršku naših učenika i ideja koje dolaze od naših učenika. Naši studenti koji su u tramvaju čitali knjige potom su knjige davali ostalim građanima koji putuju. Nakon što su pročitali knjigu, zamolili su je da je pruže nekom drugom kao poklon. "

O Leventu Elmastaşu
RayHaber urednik

Budite prvi koji će komentirati

Yorumlar

Ova web stranica koristi Akismet za smanjenje neželjene pošte. Saznajte kako se podaci vašeg komentara obrađuju.