Odbrojavanje novih biciklističkih i pješačkih staza u Sakaryi

odbrojavanje novih biciklističkih i pješačkih staza u Sakariji
odbrojavanje novih biciklističkih i pješačkih staza u Sakariji

Gradska općina priprema se provesti novu studiju koja će povećati uporabu bicikala u gradu. Nove planinarske i biciklističke rute izgrađene između Ljetnog čvora i Doline biciklijada od suncokreta bit će dostupne sportskim ljubiteljima nakon završetka radova na asfaltu.

1 su nove pješačke i biciklističke rute koje će doći do obala jezera Sapanca iz Suncokretove biciklističke doline kako bi promovirale korištenje bicikala u gradu i povećali biciklističku kulturu. prišao kraju. Osim sustava rasvjete, započeo je i asfaltne radove između Ljetnog čvora i Doline biciklijada od suncokreta nakon biciklističkih i pješačkih staza. Asfaltni radovi bit će gotovi, crtanje linija i puštanje u upotrebu u kratkom vremenu.

Biciklističke i pješačke staze

Odjel za zaštitu okoliša i kontrolu okoliša dao je sljedeće izjave: „Grad prilagođen biciklima: Nastavljamo s aktivnostima u skladu s ciljevima Sakarije, a u naš grad uvodimo nove biciklističke staze. 1 je nova biciklistička i planinarska staza koja će se kretati od Doline bicikala Suncokreta do obale jezera Sapanca. Približili smo se kraju između Ljetne raskrsnice i Doline suncokreta bicikala. Naši su asfaltni timovi počeli raditi u regiji. Nakon što je asfalt završen u kratkom vremenu, nacrtat ćemo ceste i pripremiti ih za upotrebu. Neka bude dobro za naš grad. "

Trenutačni raspored željezničkih ponuda

za 19

Obavijest o natječaju: Kupnja proljetne stezaljke

Rujna 19 @ 10: 00 - 11: 00
organizatori: TCDD
444 8 233
Kao 20
Kao 20

Obavijest o nabavi: Obnova cesta Alsancak-Halkapınar Müselles

Rujna 20 @ 10: 00 - 11: 00
organizatori: TCDD
444 8 233
Sal 24

Obavijest o natječaju: Kupit će se horizontalna linija života (TUDEMSAS)

Rujna 24 @ 14: 00 - 15: 00
organizatori: TÜDEMSAŞ
+ 90 346 2251818
car 25

Raspis natječaja: elektro-mehanički radovi dizala

Rujna 25 @ 10: 00 - 11: 00
organizatori: TCDD
444 8 233
O Leventu Elmastaşu
RayHaber urednik

Budite prvi koji će komentirati

Yorumlar

Ova web stranica koristi Akismet za smanjenje neželjene pošte. Saznajte kako se podaci vašeg komentara obrađuju.