Biciklistički sportski centar Kayseri

centar biciklizma

Kayseri 20-21-22 rujna 11 Grand Prix Erciyes i Tour of Kayseri međunarodne cestovne biciklističke utrke 100 sportaši iz zemlje bili su poprište borbe.

Erciyes, koji je postao središte globalnih biciklističkih timova za trening kampove na visinama, ojačava imidž međunarodnim natjecanjima. Prethodni tjedan, 2020 Olimpijada u Tokiju, koja je domaćin međunarodnih natjecanja u cestovnom biciklizmu Kayseri, 20-21-22, rujna Grand Prix Erciyes i obilazak utrka Kayseri iz cijelog svijeta, bila je poprište borbe glavnih pedalista.

Međunarodna biciklistička unija UCI (Union Cycliste Internationale), u organizaciji biciklističke federacije i Turska, Kayseri općini Metropolitan, Erciyes Inc. i Velo Erciyes, a uz potporu javnih institucija i organizacija, utrke su se odvijale u tri etape. Osim natjecanja, Turska; 11 profesionalni biciklistički sportaši iz zemalja 100, uključujući Bjelorusiju, Ukrajinu, Kazahstan, Azerbejdžan, Kuvajt, Katar, Bahrein, Maroko, Irak i Alžir. Turski sportaši prišli su Olimpiji svojim rezultatima na ovim utrkama.

Utrke, koje su započele 143 km dugom Grand Prix Erciyes turnejom, završile su 133 km dugom turnejom drugog dana i 153 km dugom etapom Tour of Kayseri trećeg dana. U etapi Grand Prix Erciyes prvo mjesto zauzeo je Nikolai Shumov iz bjeloruske reprezentacije, drugo mjesto Onur Balkan iz Salcano Sakarya Metropolitan Cycling Teama, a treće Ahmet Örken iz iste ekipe. VIB Sports Cycling Team iz Bahreina osvojio je nagradu za najbolju biciklističku ekipu, dok je nagradu za najmlađeg sportaša osvojio Azen Gabiden iz Kazakhstan National Track teama.

U prvoj fazi obilaska Kayseri turneje, Stanislau Bazhkou iz bjeloruske reprezentacije našao se prvi, Ahmet Örken iz Biciklističke biciklističke reprezentacije Salcano Sakarya je drugi, a Azen Gabiden iz Kazahstanske nacionalne staze na trećem mjestu.

Gradonačelnik metropolitanske općine Kayseri dr. Počasni predsjednik gradskog biciklističkog tima Salcano Sakarya pobijedio je u drugoj etapi turneje Tour of Kayseri, koju je Memduh Büyükkılıç započeo zajedno s guvernerom Kayserija Şehmusom Günaydınom. Oğuzhan Tiryaki iz iste ekipe bio je drugi, a Elchin Asadov iz VIB Sports Cycling Teama treći u utrci. Salcano Sakarya Metropolitan Cycling Team postigao je uspjeh i postao najbolji tim na utrci 'Tour of Kayseri'.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.