Naglasak na "pristupu" i "pristupačnosti" predsjednika Sekmena

Naglasak na pristupačnosti i dostupnosti s predsjednikove kartice
Naglasak na pristupačnosti i dostupnosti s predsjednikove kartice

Načelnik Gradske općine Erzurum Mehmet Sekmen rekao je: "Učinit ćemo Erzurum pristupačnim gradom kao i pristupačnim gradom." Turska i sufinancira EU, Ministarstva prometa i infrastrukture koje je proveo „Dostupnost Projekt Putnički Usluge transporta u Turskoj”, a Erzurum radionica održana je danas. Govoreći na radionici održanoj u Kulturnom centru Sveučilišta Atatürk Nene Hatun uz sudjelovanje Cahita Turhana, ministra prometa i infrastrukture, Mehmeta Sekmena, načelnika Općine Metropolitan, naglasio je važnost pristupačnosti u prometnim uslugama. Naglašavajući da je veliki dio njihovih smjena u Erzurumu rezerviran za usluge prijevoza, Sekmen je rekao da je važno biti barem toliko pristupačan kao i prijevoz.

UPOZORENJE PAŽNJA ULAGANJEM U PREVOZE

„Dostupnost putničkom prometu u Turskoj projekta”, transport i posebno u sektoru prometa putnika u Turskoj je vrlo ozbiljan razvoj i napomenuo da promjene otvaranja Tab vrata, na području najveće prijevozne Turske udaljenosti zabilježen je također skrenuo pozornost. Kartice, zrak, more, cestovni i željeznički promet u povijesti Republike podsjetio najveća investicija je napravljen, uskrsnuo je stalno skida prijevoz i Turska izrazila dosegla točku gdje je gotovo stas se natječu s razvijenim zemljama u svijetu u ovoj oblasti.

Navodeći da je prijevoz nužnost i znak civilizacije, rekao je predsjednik Sekmen, er treba cijeniti zemlje u kojima su transportni objekti neograničeni i mogu se lako koristiti u svim aspektima; standard To su zemlje u kojima je životni standard visok i moć se u potpunosti zadržava. "

ODUZIMANJE SILKVA OD SEKMENA

Navodeći da je jedini čimbenik da je Erzurum u prošlosti bio punopravno trgovačko središte bio prijevoz, rekao je Sekmen, büyük To također pokazuje velike korake koje je poduzela naša vlada i nove prometne projekte koje je provodila; Povijesni Put svile ponovno oživljava i oživljava s novim duhom i novom vizijom. To je glavni razlog koji leži u činjenici da nas ovi događaji uzbuđuju i oduševljavaju. Jer to znamo; Završit ćemo svoj proces društveno-ekonomskog razvoja prometnim mogućnostima i ukloniti međuregionalni jaz između razvojnih mogućnosti. U tom kontekstu, želim zahvaliti našoj vladi općenito i Ministarstvu prometa i infrastrukture na vašoj prisutnosti na mogućnostima i mogućnostima koje ona pruža. "

VELIKI DIO NAŠE PORUKE JE PRIJEVOZ

Opisujući model anlatne pristupačnosti “koji prometnim uslugama daje puno veće značenje kao i važnost prijevoza, rekao je gradonačelnik Sekmen, anız Ako ne možete imati koristi od usluga koje pružate na području prijevoza jednako i lako, građani s invaliditetom, Ako u potpunosti ne iskoristite mogućnosti, svoje odredište prijevoza napustili ste na pola puta. Dakle, „Pristupačnost Projekt putničkom prometu u Turskoj”, kao i prema nama je vrlo važan korak svijesti „, rekao je on. Sekmen je naglasio da dostupnost prijevoznih usluga snosi najveću odgovornost na lokalne samouprave i dodao: „Želio bih to istaknuti; možda je područje na kojem smo proveli većinu svog posla u vrijeme dok smo bili u uredu bio prijevoz. Uz dovođenje novih prometnih mreža u naš grad, među našim prioritetima uvijek je bilo ažuriranje postojećih cesta i redizajniranje prema potrebama dana. Naravno, naša osnovna filozofija je; kako bi naše transportne mreže i vozila bili dostupni. U ovom procesu, koji provodimo s empatičnim pristupom, radili smo na mnogim područjima od naših autobusnih stajališta do vozila javnog prijevoza, od hendikepiranih rampi, do kolnika i pješačkih prijelaza do osjetnih površinskih cesta, i dalje to činimo “.

OBRAZLOŽENI DOSTUPNI PRIJEVOZ U ERZURUMU

Sekmen je objasnio da se sva vozila koja se bave putničkim prijevozom lako mogu koristiti za invalide, starije osobe i građane ograničene na mobilnost. Uzimajući u obzir teške zimske uvjete Erzuruma, potrebe naših građana s invaliditetom stavljamo u prvi plan i pametnim stajalištima na našim autobusnim stajalištima, koji su naš vlastiti dizajn. Unutar stajališta stvorili smo posebna područja za naše građane s invaliditetom, tako da mogu čekati sa svojim invalidskim kolicima ako je potrebno. Trenutno provodimo novo istraživanje na aplikaciji smart stop. U skoroj budućnosti opremit ćemo naše pametne zaustavnice zvučnim i vizualnim sustavima signalizacije, a ta ćemo zaustavljanja nuditi u cijelom gradu. Drugo područje na kojem radimo je gradski prometni i signalni sustav. Ažurirat ćemo ovaj sustav i dostići razinu koja u potpunosti može ispuniti očekivanja naših invalida. Opet smo dizajnirali naše ulice, bulevare, trotoare, trgove i društvene prostore posebno za naše invalide kako bismo stvorili grad s najvišom razinom pristupačnosti. Stoga razmislite o tome; Danas brat ili sestra s tjelesnim ili tjelesnim invaliditetom koji napuštaju svoj dom u Yıldızkentu, koji je najudaljeniji od središta grada, lako mogu doći do točke grada zahvaljujući razumnim površinskim cestama, dostupnim prijevoznim sredstvima i pametnim stajalištima.

USLUGE PRIRODNIH U ERZURUMU

Prema podacima purana Statistički Instituta; Gradonačelnik Mehmet Sekmen ponovio je da u Erzurumu 55 ima blizu tisuću invalida, ova situacija znači i veliku odgovornost za njih, rekao je. Muškarci Ovaj omjer, koji predstavlja znatan udio u ukupnom stanovništvu grada, neminovno nam nameće posebne odgovornosti. Naša vlada nesumnjivo je učinila velike napore da osigura integraciju građana s invaliditetom u društvo i da igra aktivnu ulogu u društveno-ekonomskom životu. Pored ovih studija; Mobilizirali smo našu gradsku općinu Erzurum. Do danas smo našoj braći invalidima isporučili brojne baterije i invalidska kolica. Nezadovoljni time, osnovali smo i servisnu radionicu u našoj općini. Drugim riječima, za svakog brata s invaliditetom kojem invalidska kolica ili invalidska kolica ne uspeju, naša se radionica odmah mobilizira i besplatno popravlja njegovu stolicu. Opet, u Koordinacijskom centru za osobe s invaliditetom, gdje smo prošlog mjeseca otvorili svoja vrata za službu, radimo ono što je potrebno za uključivanje naše braće s invaliditetom u društveni život.

Osjetljivost osjetljivosti invalidnosti tvrtke BÜYÜKŞEHİR

Načelnik Sekmen nabrajao je usluge koje Metropolitanska općina pruža invalidnim građanima u Erzurumu na sljedeći način: Imamo protokol s nacionalnim i lokalnim tvrtkama o zapošljavanju naše braće s invaliditetom i dajemo prednost našoj braći i sestrama s invaliditetom koji traže posao. Prodajemo vodu našim hendikepiranim građanima s popustom od 50, ali također besplatno koristimo naše usluge prijevoza. Također osiguravamo stručnu i umjetničku obuku za našu braću i sestre s invaliditetom u ESMEK-ovima koji posluju u našoj općini i omogućuju im doprinos njihovim obiteljskim proračunima. Uz ovu i mnoge druge usluge, nadam se da ćemo Erzurum učiniti modernim gradom u kojem će naša braća s invaliditetom bez problema moći održavati, proizvoditi, zarađivati ​​i pristupati svom životu. U tom kontekstu, Turska nudeći svoju zahvalnost svim ljudima u procesu pripreme i izvršenja dostupnosti putničkom prometu Projekta, pasti će na nas da smo ispunili ljubav sve vrste ljubavi odgovornosti također žele reći. "

Traži vijesti o željeznicama

Budite prvi koji će komentirati

Yorumlar