Favoriti nisu dovoljni u Çankaji

Omiljeni u Cankayadi Zorlanmadi

Ankara Automobile Sports Club, u znak sjećanja na pokojnog rallicija Hasana Kalaycı 2019. Tursko penjačko prvenstvo održano u Çankaya 4 metra iza sebe ostavila je uspješnu organizaciju.

6 km. U utrci, koja je vožena kroz 3 izlaza na dugoj asfaltnoj stazi, prvo mjesto u kategoriji 2 osvojio je Çağlar Ünüvar sa svojom Opel Astrom GSI, Nizamettin Kaynak koji se natjecao s Fiat Palio Kit Car za BC Vision Motorsport i Ramazan Ekiz koji se natjecao s Fiat Paliom za GP Garage My Team je osvojio treće mjesto. .

Refik Bozkurt iz Ankare uspio je biti najbrže ime dana u kategoriji 3, u kojoj su se borili Renault Sport Clio, dok je Ayhan Germirli iz BC Vision Motorsporta bio drugi, a Erdal Etyemez zauzeo je treće mjesto na postolju.U kategoriji 4, koji je svjedočio borbi dva automobila, Mitsubishi Lancer EVO Natječući se s IX u ime GP Garage My Team, Emin Cem Yalın osvojio je prvo mjesto i nagradu za "najbolje vrijeme". GP Garage My Team osvojio je nagradu "Najbolji tim" utrke, u kojoj je Tuğrul Köselerin bio drugi u kategoriji 4 sa Seat Leon Supercopa.

Pobjedničke nagrade za sportaše, koji je život izgubio u tragičnoj prometnoj nesreći 1980. godine, sportašica sportaša Turskog relija, Ankara Hasan Kalaycı, supruga i uručena mu je dužnosnicima CoPilot Kalaycı Danube i ANOKA.