Uvodni sastanak Mersin Metro održan je

sastao se mersin metrosun
sastao se mersin metrosun

Gradonačelnik općine Mersin, gradonačelnik Burhanettin Kocamaz, tvrtka Mersin Transportation predstavit će novu viziju održanog Mersinovog javnog mitinga.

Gradonačelnik Mersin Metro Burhanettin Kocamaz sudjelovao je na uvodnom sastanku 1-a Mersin Metro, Prota Mühendislik Proje ve Danışmanlık A.Ş. Prisutni su bili generalni direktor Danyal Kubin, zamjenik glavnog tajnika Mersinove gospodarske i industrijske komore Ezgi Biçer Uçar, članovi vijeća, predstavnici nevladinih organizacija i komora te članovi tiska.

Uvodni govor sastanka održao je zamjenik glavnog tajnika Mersinske općine Kenan Tektemur. Nakon zamjenika glavnog tajnika Tektemura, Prota Mühendislik Proje ve Danışmanlık A.Ş. Generalni direktor Danyal Kubin napravio je tehničku prezentaciju Mersin Metro Line 1 i upoznao publiku.

Nakon projekcije animiranog filma o gradonačelniku Mersinu Burhanettinu govorio je gradonačelnik Kocamaz.

"Susreli smo se s našim ljudima proizvodnjom pametnih gradskih rješenja koja su vrijedna Mersina"

Burhanettin Kocamaz, gradonačelnik gradske općine Mersin, podijelio je sa sudionicima ponos i uzbuđenje zbog predstavljanja projekta koji će gradu donijeti nadu, budućnost i modernizam. , Nastavljamo proizvoditi do zadnje minute. Kao što možete cijeniti, najizrazitije obilježje našeg razdoblja je brza promjena. Formiranje društva koje se može prilagoditi toj brzoj promjeni dobi izravno je povezano s održivim i prosperitetnim životnim okruženjem. Kao Mersin Metropolitan Municipality, postigli smo prve na mnogim poljima i okupili naše ljude proizvodnjom pametnih gradskih rješenja koja su vrijedna Mersina s našim ljudski orijentiranim, strateškim i informacijski podržanim pristupom menadžmentu. Prvo smo odredili transportne potrebe našeg grada sve do 2030-a i kreirali Master plan transporta Mersin. Uştur Pružili smo praktična rješenja orijentirana prema informacijama tako što smo pravodobno i na licu mjesta identificirali zahtjeve naših građana i sadašnje i potencijalne probleme našeg grada objedinjujući prijevoz našeg grada s inovativnom tehnologijom. ”

Metro Mi ćemo dovesti naš grad, biser Mediterana, podzemnom željeznicom i otvoriti nove položaje u prometu

Gradonačelnik Kocamaz je govorio o tome kako je teško donijeti novu viziju gradu i učiniti ono što nije učinjeno Mek Pretvaranje lica grada u budućnost sa svim njegovim vrijednostima zahtijeva hrabrost, poduzetnički duh i viziju. Ovim pristupom planirali smo budućnost našeg grada na putu i obećali smo vam, dragi Mersin. Rekli smo da ćemo se susresti s biserom mediteranskog grada podzemnom željeznicom i razbiti ćemo teren u prijevozu. Željeli smo donijeti najvišu tehnologiju za prijevoz našeg Mersina. U tom kontekstu, ušli smo u ozbiljan radni proces s obzirom na najbolje za vas. Za ovaj vrijedan projekt surađivali smo s ekspertnom projektnom tvrtkom naše zemlje. U isto vrijeme, došli smo zajedno s tvrtkom Prota Engineering, tvrtkom iz Mersina, s našim tehničkim timom koji smo osnovali u našoj općini i iskusnim instruktorima Sveučilišta Istanbul Commerce. 8 osmislili smo prvu liniju našeg podzemnog željezničkog kolodvora, koji će proći podzemnom željeznicom dužine 19 km, postaje 15, a dobili smo odobrenje Ministarstva prometa. "

"Postavili smo svjetski rekord"

Ističući da su postigli svjetski rekord ispunjavanjem 2-3-godišnjih projektnih radova, uključujući sve radove izvedene na terenu, uključujući mjesečno 8, rekao je gradonačelnik Kocamaz Kocamaz, Podijelio sam s nadom i uzbuđenjem. To je rad srca, strpljenje i vrijeme. Na taj način možda smo bili jako umorni jer nije bilo pripreme lokalne samouprave koju smo preuzeli, ali na svu sreću došli smo na tendersku fazu najvećeg projekta koji će se realizirati u povijesti Mersina, koji je prikladan za naš cilj da ljude dovede u mir. U tom procesu vjerujemo da ćemo krenuti naprijed u harmoniji i jedinstvu za Mersina i ponosan sam što mogu reći da je odbrojavanje započelo u najvećem projektu Mersina.
Ja ću pratiti do kraja projekata "

Predsjednik Kocamaz završio je svoj govor na sljedeći način:

„Mi smo uoči lokalnih izbora i lokalnih izbora, kao što znate, na žalost, je premašio granice Mersin, to nadmašio granice Turske. Postao je važan izvor vijesti u svjetskim medijima. Stoga su naši napori da Mersin dovedemo do mjesta na kojem radimo dan i noć za godine 5 nažalost stigli do točaka koje će spriječiti osobu i ovu viziju da se bavi ne-demokratskim igrama. Ali želimo da svi znaju da Mersin treba viziju, koja upravlja Mersinom i zahtijeva srce, a upravljanje Mersinom zahtijeva znanje, iskustvo i iskustvo. Kao što je netko rekao, usporediti metrobus s ovim projektom ili vidjeti Mersina dostojno metrobusa jest ismijavati um Mersina i Mersina. Stoga ću podijeliti ostale projekte koje smo pripremili u ovom procesu, projekte koje smo pripremili i planirali za sljedeću 5 godinu s našim ljudima i željela bih obavijestiti sve da ću do kraja biti sljedbenik tih projekata. Neka naš metro projekt bude povoljan za naš Mersin. "

Detalji projekta Metroa

Mersin Metro će biti jedan od rijetkih podzemnih vlakova u našoj zemlji nakon Istanbula, Ankare i Izmira zbog osjetljivosti urbanog dizajna i zaštite urbane estetike s obzirom na arhitekturu grada.

Metro Mersin, jedinstven i jedinstven u mnogim područjima, dizajniran je ne samo kao moderno prometno područje, već i kao urbani životni prostor. Prilikom planiranja postaja, Općina Metropolitona je nastojala stvoriti novi životni prostor u gradu dodavanjem izložbenih prostora, trgovačkih jedinica, kulturnih dvorana, prostora za sastanke nevladinim organizacijama, mjesta za stvaranje prihoda i još mnogo toga za projekt.

Potpisivanjem prvog u zemlji, stvorit će se sustav u kojem će javnost moći ići na željeno mjesto u gradu s udobnošću podzemne željeznice prebacujući bicikle, motocikle i automobile na zatvorena i sigurna parkirališta na glavnim postajama.

omogućuje integraciju prijevoza, to će biti prvi sustav podzemne željeznice u Turskoj

U projektu, koristeći najnoviju tehnologiju diljem svijeta, 10 metar vanjske cijevi sa sustavom Single Tube ponovno u našoj zemlji potpisivanjem prvog sigurnijeg, robusnijeg, udobnijeg i bržeg pristupa izgradnji metroa planira se dovršiti na najbrži način i susresti se s ljudima u Mersinu.

Općina Metropolitan, cesta, kombinirajući željeznicom i moru, dopuštajući integraciju prijevoza, utvrđivanje prvi sustav podzemne željeznice u Turskoj, građani predajne stanice bez da su pogođeni nepovoljnim vremenskim uvjetima u gradu je dizajniranje projekt koji će im omogućiti da postignu najbrži mogući način.

Metro će biti opremljen pametnim gradskim tehnologijama od strane općine Metropolitan, potpuno automatiziranim operativnim sustavom, udobnim vagonom, posebnim sustavom rasvjete i najava, najnovijim informacijskim panelima sustava, pokretnim vizualnim sustavom oglašavanja, najnovijim sustavom eskalatora i dizala, 7'den 70'e ima za cilj privući svu javnost.

Izgradnja počinje u 2019

Metro 2019, čija će izgradnja početi u 1-u. Linija će najprije služiti javnosti u glavnom smjeru grada istoka i zapada.

10 2, koji se planira provesti tijekom godine. Linija se planira izgraditi između Pozcua i Sveučilišta u kategoriji lake željeznice koja se sastoji od 10,5 km dužine i 8 stanice i gledanja s površine. Smatra se da je 2023 dostupan javnosti u 2-u. Cijena linije zahtijeva investiciju od 400 milijuna TL-a uz današnju vrijednost novca.

12, koji se sastoji od 12 duljine i 3 stanice, koja je planirana za povezivanje željezničke stanice, gradske bolnice i autobusnog kolodvora pod zemljom. Očekuje se da će linija biti puštena u rad u 2024-u.

4.Hat će se sastojati od 5,5 km i 6 stanice između Glavnog kolodvora i Nacionalnog vrta. Projekt tramvaja, koji će ići s obale, planiran je da bude dostupan javnosti do 2025-a.

8, koji se sastoji od 8 km dužine i 5 stanice, spojit će Autobusni kolodvor i Pozcu. Linija će biti djelomično podzemna. Cilj projekta je biti doveden u Mersin u 2027-u.

11, koji se sastoji od 12 km i 6 postaja, povezujući luku i Pozcu sa sjevera. Cijela će linija proći ispod zemlje. Ova linija se planira dovršiti u 2029-u i staviti u službu za ljude u Mersinu.

Trenutačni raspored željezničkih ponuda

Sal 15

Najava natječaja: usluga čišćenja

Listopad 15 @ 10: 00 - 11: 00
O Leventu Elmastaşu
RayHaber urednik

Budite prvi koji će komentirati

Yorumlar

Ova web stranica koristi Akismet za smanjenje neželjene pošte. Saznajte kako se podaci vašeg komentara obrađuju.