Finale Kupa Sakarye

Međunarodna serija Mountain Bike MTB Cup maratona završena je utrkama u Sunflower Bike Valleyu. Elite Men 88 osvojio je Timofei Ivanov, a Elite Women 65 zlatnu medalju Yovana Sırnagoratz. Bayraktar, "Želio bih se zahvaliti svim ljudima Sakarije koji su zainteresirani za prvenstvo", rekao je.

Sakarya MTB Cup Međunarodna utrka elitnih maratona za žene i muškarce održana pod pokroviteljstvom Predsjedništva Metropolitanske općine Sakarya održana je u biciklističkoj dolini Suncokreta. Elitni muški kilometar 88, Elite ženski 65 kilometarski maraton. Dvodnevni biciklistički festival završio je utrkama u kategoriji 2.

Nove organizacije
Orhan Bayraktar, šef Odjela za mlade i sportske usluge koji je dao izjave o maratonskim utrkama i utrkama koje su se održale jučer, rekao je: „Želio bih zahvaliti našim građanima Sakarye. Nisu nas ostavili na miru ovog vrućeg dana. Želio bih zahvaliti svima koji su pripremili Suncokretovu biciklističku dolinu za utrke i dali svoj doprinos organizaciji. Omogućili smo 30 sportašima iz cijelog svijeta da uživaju u svom gradu u našem gradu. Hvala svima koji se žele susresti u organizacijama. "

Imena lekra
Ruski biciklista Timofei Ivanov osvojio je zlatnu medalju u trci maratona na 88 kilometru na 65 kilometru Sakarya MTB Cup. Yovana Sırnagoratz osvojila je zlatnu medalju u utrkama kilometraža Elite Women 15. Nakon dodjele nagrada, bušen je bunar za vodu kako bi se doseglo XNUMX tisuća ljudi u Africi u okviru projekta društvene odgovornosti.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.