Autobusi ELBUS za domaću proizvodnju ušli u Elazığ

elbus Elazig
elbus Elazig

Autobusi za domaću proizvodnju ELBUS u prometu u gradu Elazığ: gradonačelnički prijedlog gradonačelnika Mülazha Mücahita Yanılmaza 'Brand City Solution for Elazığ', koji će značajno pridonijeti gradskom prometu ELBUS'ler je danas počeo prometovati.

Pločnik Elazığ Çetin Oktay Pločnik, zamjenik stranke AK Elazığ zamjenik Metin Bulut, gradonačelnik Elazığ Mücahit Yanılmaz, glavni javni tužilac Habip Korkmaz, zamjenici kandidata AK stranke Zülfü Demirbağ, Şahin Şerifoğulları, pokrajinski predsjednik stranke AK Ramazan Gürgö, Gradonačelnik Kebana Fethiye Atlı, provincijski direktor poljoprivrede Turan Karahan, provincijski direktor nacionalnog obrazovanja Feyzi Gürtürk, direktor TEİAŞ institucije Ahmet Saraç, platforma nevladinih organizacija Elazığ SözcüIbrahim Kayaoglu, službenik - seniorski predstavnik provincije Ibrahim Bahsi, predsjednik MUSIAD-a Hasan Uzun, predsjedavajući gradskog vijeća općine Elazig Murat Ergen, članovi općinske skupštine, rukovoditelji susjedstva prisustvovali su vrlo zauzetoj publici.

PREDSJEDNIK YANILMAZ: "ELAZIŽ ŽIVI JEDAN POVIJESTNIH DANA"

Gradonačelnik Elazığ Mücahit Yanılmaz izjavio je da će ELBÜS u gradskom prometu od danas paziti na ugodno putovanje, a u svom govoru na ceremoniji spomenuo je sljedeće:

"Danas živimo povijesni dan za Elazığ. Nakon 2014-a, napravili smo mnogo studija u našem Elazığ-u. Rekreacijsko područje Şehit Polis Fethi Sekin, Rekreacijsko područje Cip Dam, podvožnjaci, nadvožnjaci, parkovi u svim našim susjedstvima, aktivnosti socijalne pomoći i slične aktivnosti najbolji su primjeri AK stranke u općini Elazığ. Danas ulazimo u novu eru u transportu, samo električni mjehovima prvi put 18 metara dužine samo u svijetu, ne samo u Turskoj Elazig nultom emisijom, potpuno lokalne i nacionalne, naši tehnički inženjeri su ga dizajnirao i napravio proizvodnju naših inženjera, električni autobusi elbüs danas Otvaramo se. Nadam se da će to biti povoljno za naš grad. Ovi su autobusi jedan od najboljih primjera kako napraviti urbani prijevoz ne zagađujući okoliš. Svaki od šest autobusa koje smo naručili sada ima mogućnost prijevoza putnika 150, rijetkog privatnog autobusa koji se po povratku može samo parkirati trošeći 10 centa po kilometru i naplaćujući 400 kilometara. "

SVAKI DETALJI U RAZMIJENJU ELBUSA

Primjećujući da su ELBUS-ovi proizvedeni sa svim detaljima na umu, predsjednik Yanılmaz je riječi završio na sljedeći način:
Otobüs Sjedala u ovom autobusu dizajnirana su tako da našim sugrađanima budu ugodna. To je ujedno i privatni autobus koji u bilo koje vrijeme može ležati potpuno na lijevoj strani radi praktičnosti naših medicinskih sestara s invaliditetom, može ležati na desnoj strani u bilo koje vrijeme, a može putovati na način da putnike unutra ne uznemirava svojim posebnim amortizerima. Potpuno je tiho, ne možete čak osjetiti da autobus vozi. 100% je električni autobus bez prijenosa. Želim da ELBUS bude koristan našoj zemlji, našoj naciji i Elazığ-u. 24 želi da lipanjski izbori budu korisni za našu državu i čestitam svim našim sunarodnjacima. "

NACIONALNI SAVJET: „SRETNOST DOSTAVITI ODJEĆE U ISTOJ VREMENI S REGIONALNOM BOLNICOM VER

Zamjenik stranke AK Elazığ Metin Bulut izjavio je da intenzivno nastavljaju svoje izborne aktivnosti i poručio:

Görmek To je jedan od trenutaka kada smo najsretniji što neko djelo dolazi u službu i može biti korisno u stavljanju djela u službu. Želio bih zahvaliti našem gradonačelniku što je naš grad doveo do ove prekrasne usluge. To je ujedno i sreća što će Regionalna bolnica i ELBUS istovremeno biti pušteni u službu. U javnom prijevozu ovi će autobusi olakšati promet. Donedavno nije zemlja koja proizvodi takav autobus; postojala je zemlja koja nije mogla proizvesti ni dio ovog autobusa. Ali tijekom godine 16 je postao zemlja koja proizvodi autobuse, bespilotne letelice, borbene avione, helikoptere i tenkove. Stoga se posebno želimo zahvaliti našem narodu. Jer smo od naše nacije dobili potporu i to smo postali. Postali smo takvi snagom koju nam je dala naša nacija.

GOVERNOR KALDIRIM: "SVE USLUGE DOBITE FEDU ELAZIJU"

Guverner Elazığ Çetin Oktay Pločnik rekao je da se usluge koje grad pružaju povećava iz dana u dan i rekao:

„Posljednjih godina u konceptu usluge dolazi do velikih promjena i transformacija. Posebno 21. Od početka 20. stoljeća u našoj filozofiji postoje ozbiljne promjene u načinu na koji se javna uprava gleda.

Imamo razumijevanja da ljude stavlja u središte, ne gledaju odozgo, ljude stavljaju u servisni centar, čovjeka vide kao suputnika stvorenja, vidi ljudsko biće kao najveću čast stvorenjima i zato svaku uslugu prihvaća kao bogoštovlje. Želio bih zahvaliti predsjedniku, premijeru, zastupnicima i gradonačelniku koji su vršili ove usluge, kao i svim našim prijateljima koji su dali svoj doprinos i nadam se da će nam to biti korisno. "
Nakon govora, ELBUS'ler dok se vozio u prometu, gradonačelnik Elazığ Mücahit Yanılmaz, ELBÜS'ler prošao je kroz vozačko sjedalo, bacio se na obilazak grada pokrajinskim protokolom.

Traži vijesti o željeznicama

Budite prvi koji će komentirati

Yorumlar