Budućnost logističkog sektora u Mersinu

Odbor za logistiku MUSIAD-a, ministar razvoja Republike Turske. Mersin s Lutfi Elvan je sudjelovanje Konzultacije Sastanak je održan u Turskoj.

Odbor za logistiku neovisnih industrijalaca i gospodarstvenika (MUSIAD), Mersin, TR. Lutfi Elvan angažman s „Intercontinental logistička baza u Turskoj,” održana je Turska domaćin tematske savjetodavni sastanak. sastanak; Zamjenik zamjenika AK stranke Mersin Hacı Özkan, guverner Mersina Ali İhsan Su, predsjednik MÜSİAD-a Abdurrahman Kaan, predsjednik Odbora za logistiku MÜSİAD-a Emin Taha, guverner okruga Mezitli Emin Halil Karahaliloğlu, guverner Sredozemne četvrti Muhittin Cotton, pročelnik carinske podružnice Mersin i pročelnik podružnice Mersin, podružnica Mersin, podružnica carinske filijale Hakan i pročelnik podružnice Mersin, podružnica carinske filijale, Hakan i pročelnik podružnice Mersin, podružnica carinske filijale, Harkan i pročelnik podružnice Mersin, podružnica carinske filijale, Harkan i pročelnik podružnice Mersin, podružnica carinske filijale, Harkan i šef podružnice Mersan, podružnica carinske filijale, Harkan i pročelnik podružnice trgovačke grane, Mersin, podružnica trgovačke grane, Mersin i upravitelj podružnice Mersin. Erol, prisustvovali su mnogi gospodarstvenici i vodeći predstavnici industrije.

Stabilnost, naglasak na suzbijanju terorizma

Ministar razvoja Lütfi Elvan, koji je održao govor na sastanku, poželio je Božiju milost mučenicima koji su izgubili život u 'Operaciji maslinovih grana' pokrenutom protiv Afrina. Terorizam je počinio u borbi protiv Elvan oni izražavaju, „očistiti sve vrste terorističkih elemenata, u Tursku, kako bi se uklonili prijetnje našeg naroda se određuje da se bore do kraja. Vodimo transparentnu borbu. Odlučno se borimo protiv svih oblika terorizma, bez obzira na podrijetlo i porijeklo, bez igranja dvostruko kao neki drugi. Turska primjeri takvog stava je stav da se bori protiv međunarodnog terorizma. „, Rekao je on. Logistika, Turska je najvažniji i navodi da je na početku svijetle budućnosti Elvan sektoru „, kvaliteta proizvodnje proizvoda je naravno važna, ali nije dovoljno. Također je važno da proizvod bude isporučen potrošaču na najbrži i najniži trošak, pouzdan i predvidljiv način. "

Troškove logistike treba smanjiti

Ističući da je omjer troškova logistike i nacionalnog dohotka, posebno u nerazvijenim ili nerazvijenim zemljama, 20-25. Van Kada pogledamo razvijene zemlje, vidimo da je to na razini 10. U Turskoj, 13 posto udjela u bruto domaćem pasmine troškova logistike. Stoga trebamo još više smanjiti te troškove 10. Istaknuvši da je razvoj logističkih usluga prioritetni cilj razvojnog plana, rekao je Elvan, ik. Proveli smo Program transformacije logistike. Proveli smo mjeru 80 u okviru ovog programa. Ponovo je u tom kontekstu s cirkularom premijera formiran Koordinacijski odbor za logistiku, gdje će se raspravljati o problemima sektora i razvijati prijedlozi rješenja. kako bi se donijeti integrirani pristup logistike i prometne infrastrukture u našoj zemlji Turska Logistika Transport Master plana i Master plan da se to završi. „rekao je.

Projekt Ceste mediteranske obale se nastavlja

Naglašavajući da se projekt Mediteranske obalne ceste nastavlja, Elvan je rekao, "" Završili smo obalni put Crnog mora. Naš rad na cesti Mediteranske obale se nastavlja. Imamo ih samo nekoliko. Otvoreni su brojni tuneli i vijadukti. Na priključnim linijama sjever-jug, u fazi smo dovršetka. Naš je cilj dovršiti koridor sjever-jug, istok-zapad u smislu prometne infrastrukture i cestovne infrastrukture u narednih nekoliko godina. "

Očekujte rast preko 7 postotka

Predsjedavajući MÜSİAD-a Abdurrahman Kaan izjavio je da podržavaju operaciju Maslinove grane organizirane za terorističke organizacije koje prijete našoj zemlji u Siriji. Kaan je rekao, „Neka Allah uspije našu vojsku i pobjedi. Bog vas blagoslovio da se neozlijeđeno vratite u njihova gnijezda. Želim milost od Allaha našim hrabrim mučenicima i strpljenje prema rodbini. Kritike da će operacija imati negativne učinke na gospodarstvo naše zemlje izrazito su neutemeljene. U 2017-u je također bilo izvanredno stanje. Bilo je i prekograničnih operacija u 2017-u, ali imali smo vrlo uspješnu godinu s borbom predsjednika, naše vlade i našeg poslovnog svijeta. Ako 4 udio. Uz tromjesečne najave, prijeći ćemo 7 sa stopom rasta iznad 2017. S tim u vezi, na bilo koji način ne prihvaćamo takve izjave kao poslovne. "

Mersin zauzima povoljnu lokaciju

Naglašavajući da će azijsko-pacifička regija, u kojoj će se ubuduće koncentrirati snaga stanovništva, biti središte proizvodnje i stoga će logistika postati istaknutija. Proizvodni će centri biti, uz potporu naše vlade, slobodnih zona i zona ulaganja, gradovi iza regija u blizini luka. Želio bih reći da je i Mersin ovdje vrlo povoljan

Preporuke vezano za sektor logistike

Tijekom sastanka, predsjednik Odbora za logistiku MUSIAD-a Emin Taha dao je objašnjenja o problemima i rješenju logističkog sektora te dao prijedloge o tome što je potrebno učiniti u ovom trenutku. Navodeći da su građani žrtve prijelaza OGS i HHS, rekao je Taha, plaka Zbog fizičkih uvjeta pojavljuju se problemi s očitavanjem ploča, a obavijesti se šalju na duža razdoblja do 2 godine. Da bi se to spriječilo, informacije bi trebalo pružiti SMS-om i e-mailom, a pravni postupak trebao bi započeti nakon tih obavijesti. TIM-TOBB Da bi se bolje razumio koncept logistike u komorama i općinama, trebalo bi uspostaviti Vijeće za logistiku i objediniti u jedinstveno ministarstvo. Državne subvencije trebale bi biti uključene u sektor logistike. Tvrtke koje posluju u logističkom sektoru trebale bi biti uključene u klasu MSP-a. Tako se može iskoristiti veća podrška države.Kul

Novčane kazne u tranzitnom prijevozu trebaju biti ublažene

Naglašavajući potrebu za smanjenjem visokih kazni u tranzitu, Taha je rekla: „U tranzitu, robu s više stavki treba smanjiti na manje predmeta, treba primijeniti jednu tarifu, a treba smanjiti visoke kazne koje sprečavaju ulagače da dođu. Kazne nastale nakon isteka carine ne trebaju se iznositi ne na „carinskoj vrijednosti, već na pristojbi za carinjenje“.

Mersin kandidat postati novi "Dubai"

Predsjednik podružnice MUSIAD-a Hakan Kayaci rekao je da Cukurova i Mersin imaju važan položaj na globalnoj razini. Acı Naš grad, čiji je potencijal ponovno otkriven i ponovno prepoznat od početka 2000 godina, napokon može dobiti pažnju koju zaslužuje u pogledu ekonomije i ulaganja, posebno tijekom mandata vašeg samoposluživanja. Naša zemlja je investicijom u veliku zračnu luku Istanbul privlačila svu pažnju svjetskog zrakoplovnog sektora. Istanbul 3. Međunarodna zračna luka kuukurova, koja je jednako važna i strateška investicija kao i zračna luka, ima istu važnost. Puštanjem u pogon naše zračne luke, Mersin i Çukurova regija kandidat su za novi „DUBAI ... Naglašavajući da će se važnost Mersina povećati sa željezničkim projektima, rekao je Kayacı, m Potpuno novi centar za privlačenje merkezija “koji će privući pažnju kent stranih ulagača üzerinde u našu regiju i privući pažnju yatırım stranih investitora üzerinde na svoj vlastiti način koji će se formirati prenošenjem željezničkih željeznica Baku-Tbilisi-Kars na naš projekt Željeznice Baki-Tbilisi-Kars i naše Željeznice. , Interes za političku volju za naš grad i regiju doista je zadovoljan. Završetak obalne ceste i autoceste Mersin - Antalya u najkraćem mogućem roku jedno je od naših najvažnijih očekivanja za turistički sektor. Ova je cesta također vrlo važna za otkrivanje važnosti i potencijala luke Taşucu

Kalendar tekućeg željezničkog natječaja

za 14

Najava natječaja: Služba osoblja

Studeni 14 @ 10: 00 - 11: 00
organizatori: TCDD
444 8 233
za 14

Najava natječaja: preuzet će se služba privatne zaštite (TÜDEMSAŞ)

Studeni 14 @ 14: 00 - 15: 00
organizatori: TÜDEMSAŞ
+ 90 346 2251818
za 14

Obavijest o nabavi: Nabavka usluge Službe straže

Studeni 14 @ 14: 00 - 15: 00
organizatori: TCDD
444 8 233
O Leventu Ozenu
Svake godine, high-speed rail sektor, europski lider u rastućem Turskoj. Ulaganja u željeznice, koji uzimaju tu brzinu od vlakova velike brzine, i dalje rastu. Osim toga, uz ulaganja u gradski promet, zvijezde mnogih naših tvrtki čine domaću proizvodnju sjajnom. Ponosno je što je uz tvrtke koje proizvode domaća tramvajska, laka željeznička i podzemna vozila, pokrenuta proizvodnja turskog brzog treninga nacionalnog vlaka. Vrlo smo sretni što smo u ovom ponosnom stolu.

Budite prvi koji će komentirati

Yorumlar