BTSO predstavlja poslovnog predstavnika u blizini 1000-a u svijetu

Bursa Gospodarska i industrijska komora (BTSO), u prvom mjesecu 2017-a 8 blizu članova 1000-a blizu međunarodnog programa 30'a. BTSO predsjednik Ibrahim Burkay, prekomorske organizacije imaju priliku upoznati konkurente tvrtki u Bursi, rekao je.

U cilju povećanja vanjskotrgovinskog poslovanja poslovnog svijeta Bursa, BTSO organizira međunarodne sajamske organizacije i bilateralne poslovne susrete te nastavlja svoje organizacije u 2017-u. Projektom za razvoj međunarodne konkurentnosti (Ur-Ge) uz potporu Agencije Global Fair i Ministarstva gospodarstva, BTSO se sastao sa svojim članovima u prvom mjesecu 8-a, a sajmovi i bilateralne platforme poslovnih sastanaka organizirani su diljem svijeta. Gotovo 1000 poslovni predstavnici iz različitih sektora kao što su tekstil, automobilska industrija, strojevi, kemija, zrakoplovstvo i obrana imali su priliku uspostaviti poslovne kontakte u tim organizacijama.

BTSO ČLANOVI PREKRŠAJU OBRT

Bursa poslovnom svijetu, u okviru tih organizacija ne samo europske zemlje, ali također ima priliku otvoriti za različita alternativna tržišta. U prvom mjesecu 8-a, tvrtke iz Burse uspjele su okupiti predstavnike iz Ujedinjenih Arapskih Emirata, Francuske, Njemačke, Rusije, SAD-a, Maroka, Engleske i Japana.

STRATEŠKI SEKTORI NA RADARIMA PODUZEĆA

U prekomorskim programima organiziranim pod vodstvom BTSO-a strateški sektori ostali su na radaru tvrtki Bursa. U sajamskim i bilateralnim programima poslovnog pregovaranja sudjelovali su sektori kao što su kompozitni, strojevi, automobilski i željeznički sustavi s visokom dodanom vrijednošću i zahtijevaju naprednu tehnologiju. Agencija Global Fair i inozemni poslovni programi Ur-Ge, uz podršku naše komore, sudjelovali su i na sajmovima organiziranim u području kućnog tekstila, građevinarstva, namještaja, tkanina, hrane, energije, obuće, klimatizacije i arhitekture. Članovi BTSO-a također su pregledali turske trgovačke centre u New Yorku i Moskvi, koji su pripremljeni uz potporu BTSO-a u suradnji s TIM-om pod vodstvom Ministarstva gospodarstva.

RADI U SVIJETU DISTURB

Ibrahim Burkay, predsjednik uprave BTSO-a, na globalnoj razini sada pogoršava pamćenje, ravnoteža se brzo mijenja, navodeći da će tvrtke nastaviti podržavati rad koji dodaje snagu putovanju rasta, kazao je. Gradonačelnik Burkay, inače izvanjske sajamske organizacije, naše tvrtke, globalni konkurenti u industriji i nove tehnologije čine veliki doprinos upoznavanju “, kazao je.

Nastavit ćemo susresti naše članove sa svijetom

İbrahim Burkay je rekao, ız Naši inozemni programi organizirani uz potporu KOSGEB-a i Ministarstva gospodarstva u velikoj mjeri doprinose obimu vanjske trgovine naših tvrtki. Kako bismo poboljšali konkurentnost našeg poslovnog svijeta u Bursi, dodali smo 4 novim izvoznicima u naš grad u posljednjoj 800 godini. Zahvaljujemo svim našim tvrtkama koje su sudjelovale u globalnoj izložbenoj agenciji, kojoj je do sada prisustvovalo više od tisuću poslovnih predstavnika 4-a, kao i našim međunarodnim programima Ur-Ge, koji povećavaju konkurentnost naših članova.

www.kfa.com.t je KOSGEB je pružio podršku za 3.000 TL za obližnje zemlje i 5.000 TL za udaljene zemlje.

Traži vijesti o željeznicama

Budite prvi koji će komentirati

Yorumlar