Disciplina alpskog skijanja Završena gradska skijaška utrka

Škola križ Alpine City prvenstvo skijaških utrka završava: Turska skijaški savez i Kars Usluge za mladež i sport Škola iz alpskom skijanju, u organizaciji Pokrajinskog Uprava za provincijski prvenstvo skijaških utrka završila.
Turska skijaški savez, 2014-2015 godina Sarikamish dio aktivnosti programa Osman je borila za ulazak sportaša u utrkama održanim u Vrhovni Skijaški stupnjeva.
Mališani, zvijezde, muškarci, mlade žene, mladići, u kategorijama, 25 sportaši iz škole kojima su prisustvovali otprilike 100 sportaši, prvi 3 vozači dobili su medalje na svečanosti.
Natječaj Koordinator Turska skijaški savez i član skijaškog Pokrajinskog predstavnika Şinasi zvijezda, u svojoj izjavi rekao da je zdrav savršeni za utrku i završio u kapitalu.
Şinasi koji izraz koji čine značajan doprinos u infrastrukturu koja raste u studenata ski škola Stars „, vjerujem da naši pobjednički sportaši će predstavljati našu školu iz Turske nakon Kars i Sarıkamış Skijaški prvenstvo na najbolji mogući način. Jer Sarıkamış je kolijevka skijanja. U međuvremenu, Osman Svemogući puštena u rad na skijalištu ski kamp trening centra, zahvaljujemo Turska skijaški savez Predsjednik Erol Prednosti ime Sarikamish Bey „, rekao je on.
Alpska disciplina u malim muškarcima, prvo Yusuf Koc, Yener lamlı drugi, Emir Ali Bakir bio je treći, Yildiz muškarci, Burak Čelik, Mertcan lamlı, Mehmet Üstündağ treći.
Mlade žene, prvo Kader Ayaz, treći Nisa Cengiz, treći Sevdagül Gedik, a mladi Samet Yilmaz prvi, Can Kaya drugi, Ibrahim Laçin osvojio je treće mjesto.