Tursko školsko sportsko prvenstvo u skijanju održano je u Isparti

Tursko školsko sportsko skijaško prvenstvo održano je u Isparti: akademska godina 2013-2014 međuškolsko malo, zvijezde i mlade žene i muškarci Skijaško prvenstvo Turska Isparta Davraz Ski "održano je u.
01. do 02. ožujka 2014. između skijaškog prvenstva Sjever i Davraz, održanog u alpskoj kategoriji Turska ", prisustvovalo je dvjesto pedeset skijaša iz različitih provincija.

Kao rezultat dvodnevnih natjecanja u natjecanjima sjeverne discipline,
Mlade žene; Bol Sport Srednja škola iz Zoz Malkoç prvi u Turskoj, Hakkari Yuksekovi srednjoškolski sportaš Zila je Öztunç drugi, Bolu Gerede Anatolijska srednjoškolaca Ayşenur dima bio je treći.

Žene u zvijezdama; Ankara Abdurrahman srednjoj školi Karakoçan sportaša z.elif Durlanik prvak Turske, Hakkari Hamid Malik Aslan drugi rezač Srednja škola, Ankara h.mustaf da Srednja škola Tarman studentskog Mahinur Sungur bio treći.

Zvijezde u muškarcima; Bol Murat Djevojke ukrcaj OŠ studentski Yusuf Keser Tursku, dok prvak, Bitlis Hüsrapaş OŠ sportaš Eufrata Elkatmış drugi, Bolu Gerede m.zelih Fall Srednja škola student postiže Salih može pušiti treći.

Mlade žene; Student Hakkari Hamit Kesici Srednja škola Ebru Arslan na prvom je mjestu, Hakkari Hamit Kesici, srednji školski atletičar Berivan Kartal, Nigde Mevlana atletičar srednje škole Serap Emire, treći.

U mladića; Bitlis Hüsra Pasha učenici Osnovne škole Murat Elkatmış prvi, Ağrı Murat Djevojke ukrcavanje u osnovnu školu Regionalni Sinan Kandemir drugi, Bitlis Hüsra Pasha atletičar Omer Elkatmış osvojio je treće mjesto.

Na natjecanjima u alpskom skijanju;
Za male dame; Göksu Danacı iz Istanbula bila je prva, Alara Duru Karacabey iz Ankare druga, a Zehra Alagaş iz Kayserija treća.
U malim ljudima; Metehan Öz iz Burse došao je na prvo mjesto, Murat Şişmanoğlu iz Istanbula na drugo mjesto, a Can Soykan iz Ankare na treće mjesto.

U Star Ladies-u Nazlıcan Yüzgül iz Isparte bio je prvi, Yasemin Akan iz Ankare drugi, a Miraç Nisa Cengiz iz Karsa treća.

U Zvjezdani muškarci; Bursa "iz Berkerovog prvog Mastersa u Turskoj, Ankara" Kaan iz Turske Samgül, drugo, Bursa "Mogu li dupini iz Ersana göğüsledi treći.
Za mlade žene; Ankara "Aygun iz studentskog doma Turska je osvojila prvenstvo, Bursa" Debeli drugi iz Betula, Hakkari "postigla je treći Ertunc Buser.
U mladića; Istanbul "Ali Zincirkiran iz Turske osvojio je prvenstvo. Ankara "Abrahamu i drugom Kayseriju" Dobijaju den Berk Pure Sweet je treći u Turskoj.

Na prvenstvu je služio 31 provincijski i nacionalni sudac, gdje je član odbora skijaškog saveza Mithat Yıldırım iz Aydına bio promatrač federacije. Škola skijanja u prvenstvu Turske "Alice in Kayseri u ime našeg nacionalnog suca Marrowa" nije uspjela. Ali İlik je impresionirao svojim uspješnim nastupom tijekom cijelog turnira.