Zakon o liberalizaciji željeznica u parlamentu dolazi u lipnju

Generalni direktor TCDD-a Süleyman Karaman, koji je posjetio Udrugu željezničkog prometa (DTD), objavio je da će zakoni o restrukturiranju i liberalizaciji željezničkog sektora biti poslani parlamentu u lipnju 2012.
Posjet generalnog direktora TCDD-a Süleymanu Karamanu Udruzi željezničkog prometa u svibnju 14 2012 Gradonačelnik DTD Ibrahim Öz i članovi Odbora DTD-a i članovi DTD-a također su sudjelovali u posjetu. Članovi Udruge, TCDD sa budućnošću željezničkog sektora, članovi DTD-a imali su priliku razgovarati o problemima i prijedlozima iz prve ruke.
Predsjednik Ibrahim Öz u svom govoru; Udruga je prenijela važne probleme naših članova dužnosnicima TCDD-a. Öz, koji je zatražio da se dogovori u vezi s kontejnerskim pošiljkama i dogovori koji se planiraju izvršiti u tarifi, ne donose do nakon liberalizacije, naveli su ostale zahtjeve na sljedeći način: „E / 22 kružna i natovarena kolica, osim tereta koji pripada vlasniku, opterećeni prijevoz će se učitati i ponovno napuniti s radnog mjesta. Željeli bismo otkazati E / 22 Circular tako da ne postoji dodatna naknada koja se naplaćuje po stopi od pet posto, što predstavlja nepošteno tržišno natjecanje, te da se sve zemlje potiču na nošenje punog tereta. Vjerujemo da postoje značajni gubici naših članova i transportnih organizacija zbog zatvaranja cesta i zato smo za to da se zatvaranje cesta učini na način koji ne ometa promet. Očekujemo da će zakoni o liberalizaciji željeznice biti doneseni što je prije moguće. "
Generalni direktor TCDD-a Süleyman Karaman rekao je u svom govoru da poznaju probleme željezničkog privatnog sektora zbog zatvaranja cesta i promjena tarifa. Održavat ćemo sve željezničke pruge u mreži do 2023-a, ali ćemo uzeti u obzir i prijedlog DTD-a.
Navodeći da neće vršiti nikakve promjene u Tarifi TCDD-a, uključujući i one namijenjene kontejnerskom prijevozu, Karaman je naglasio kako će zakoni o restrukturiranju i liberalizaciji željezničkog sektora biti poslani Parlamentu u lipnju 2012 i bit će izdani u vrlo kratkom roku.

Traži vijesti o željeznicama

Budite prvi koji će komentirati

Yorumlar